Rabaty i promocje3 miesiące wymian z rabatem!

Załóż konto na NORDIQA.com i wymieniaj przez pierwsze 3 miesiące z rabatem 10%. Bez żadnych ograniczeń. Wystarczy zalogować się do Panelu Klienta, a rabat zostanie automatycznie przyznany. Kurs z rabatem zobaczysz w trakcie wymiany lub sprawdzisz w kalkulatorze walutowym.

(Regulamin promocji).

Sprawdź ile oszczędzisz

Chcesz więcej?

Zaproś znajomych do korzystania z NORDIQA.com. Otrzymasz od nas 15% rabatu na 30 dni za każą osobę, która z Twojego polecenia dokona przynajmniej jednej wymiany w naszym serwisie. Jak to zrobić? Wystarczy, że prześlesz na kontakt@nordiqa.com adres email Klienta, któremu poleciłeś nasze usługi.

(Regulamin promocji)

*Rabat jest przyznawany na okres jednego miesiąca od dnia dokonania pierwszej transakcji przez osobę poleconą, dotyczy dowolnej ilości wymian i łączy się z innymi promocjami.Lubisz nas?

Zdobądź 10% rabatu za polubienie naszego profilu Facebook. Warunkiem otrzymania rabatu jest polubienie naszego profilu i udostępnienie go publicznie (zobacz jak to zrobić). Po udostępnieniu profilu NORDIQA.com wyślij wiadomość email na adres kontakt@nordiqa.com i dołącz nazwę bądź link profilu Facebook, z kótrego dokonano udostępnienia. Nie zapomnij podać informacji na jaki adres email jest prowadzone konto w serisie NORDIQA.com - umożliwi to nam szybkie przyznanie rabatu. Rabat łączy się z innymi rabatami i jest przyznawany na okres jednego miesiąca od dnia polubienia i udostępnienia profilu NORDIQA.com.


Odwiedź nasz profil

Kursy walut


w kantorze internetowym

Kalkulator walutowy


oblicz swój zysk